Menu

NOWE LAPTOPY GAMINGOWE ROG

STRIX SERIES


Nasze flagowe laptopy gamingowe z serii Strix charakteryzują się przykuwającym uwagę wzornictwem i bogatym oświetleniem RGB z możliwością personalizacji. Oferują najwyższą moc obliczeniową i ekrany z superszybkim odświeżaniem, te superwydajne urządzenia są idealne dla miłośników rozgrywek esportowych.

SERIA ZEPHYRUS


Dzięki smukłym konstrukcjom i wyrafinowanemu wzornictwu, wysokiej jakości materiałom oraz kulturze gamingu zapisanej głęboko w ich DNA, laptopy ROG z serii Zephyrus oferują optymalne połączenie formy z funkcjonalnością. Zapewniają wyjątkową moc do pracy i rozgrywki w smukłych, mobilnych konstrukcjach.

SERIA FLOW


Zaprojektowane z myślą o maksymalnej mobilności i wszechstronności, te urządzenia z ekranem dotykowym nadają się do wszelkich zastosowań. W połączeniu z naszą zewnętrzną kartą graficzną z serii XG Mobile uzyskasz wyjątkowo smukłe i lekkie urządzenie o wydajności i możliwościach połączeń klasy komputerów desktopowych.

Informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.