Menu

Dostawa i płatność

Wysyłka Twojej paczki
Paczki są nadawane w ciągu 2 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Zwykle nadanie następuje tego samego dnia, którego została zaksięgowana płatność.
Wszystkie przesyłki nadajemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL i DPD. Są bardzo dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem i ubezpieczone na pełną kwotę swojej wartości.

 

 

Koszt dostawy
1 paczka (do 30 kg):
    - przedpłata przelewem na konto - od 25 zł*
    - płatność przy odbiorze towaru - od 35 zł*
    - dostarczenie paczki w sobotę - dopłata 20 zł* (tylko kurier DPD)
Możliwy jest również odbiór osobisty zamówienia w sklepie.

              

 

 

DARMOWA DOSTAWA

Darmowa dostawa, to wartość wszystkich zamówień z danego dnia, dokonanych na sklepie buycom.pl lub super.buycom.pl. Kwota koszyka podlegająca zwolnieniu z opłaty transportowej wynosi 2 500 zł brutto.

 

 

Formy płatności
W sklepie BUYCOM.pl, przy wysyłkach zamówień, oferujemy następujące formy płatności:

Przelew: przedpłata na konto NC GROUP:
48 1050 1142 1000 0090 6928 3324 (ING Bank Śląski S.A.)
Płatność online: to forma szybkiego przelewu, obsługiwanego przez imoje (BLIK ,KARTA). Płatność jest księgowana w ciągu kilku/kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za te metody płatności.
Pobranie (COD): zapłata kurierowi przy odbiorze towaru kartą lub BLIKIEM. Ta forma płatności jest dostępna tylko dla zamówień nie przekraczających kwoty 15.000 zł.

 

* cena wysyłki brutto ( z podatkiem VAT 23%) uzależniona od wartości przesyłki

Śledzenie paczki
- Przesyłki DPD 
- Przesyłki DHL 

Informacja o cookies

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.